Activiteitenkalender 2019

Bewegingsvaardigheid (10.00 – 11.15 uur)            10 - 17 – 24 maart

Schaatsactiviteit jeugd (13.00 – 18.00 uur)           17 maart

Aanvoerdersavond en bijeenkomst VCL                 19 maart

Informatie avond Rood-Oranje-Groen (19.30)        21 maart

 

Worldtour voorjaar Rood-Oranje (9.00 – 12.00 uur)           31 maart – 7 april – 14 april - 22 april - 19 mei - 26 mei – 2 juni

Openingstoernooi en Open Dag RTC N.I.P. (13.00 uur)       31 maart

Start trainingen                                                    1 april

Landelijke competitie Voorjaar (incl inhaaldagen)    5 april t/m 13 juni

 

Voorjaarscompetitie Groen (incl inhaaldagen)         7 april t/m 10 juni

Start Rode Draad senioren (elke di. van 19.30 – 22.30)     9 april

 

Start Vaatkwast en Scheerkwast                             18 - 19 april

Paasactiviteit                                                         22 april

Competitietraining geel Teams RTC N.I.P.                meivakantie (week 17)

Rood-Oranje-Groen Event Organisatie TRZ              28 april

Afsluiting landelijke competitie voorjaar                  1 juni

Huldiging kampioenen Senioren                              1 juni

 

Afsluiting competitie zondag                                  2 juni

Huldiging kampioenen                                           2 juni

Bezoek kwalificatie Libema Open Rosmalen Jeugd    8 juni

Bezoek Libema Open Rosmalen Senioren                14 juni

 

NIP toernooi Senioren                                           16 t/m 21 juni

 

NIP toernooi jeugd                                                17 t/m 22 juni

 

Ledenwerfactiviteit voor basisscholen                      20 juni 

Competitieavond (competitie van di-do-vr-za-zo)     28 juni

 

RTC N.I.P. Open Jeugd Toernooi                             1 t/m 7 juli 

RTC N.I.P. Rood-Oranje Event                                3 juli

Vaatkwast/Scheerkwast Event                                4 juli

Surprise Night deelnemers Open Jeugdtoernooi en jeugdleden RTC N.I.P.        6 juli

TML Zomerkamp Jeugd (organisatie TML)                8 t/m 11 juli

 

Brons toernooi Jeugd                                              13 en 14 juli

Zomerstage Jeugd                                                  12 – 19 – 26 juli, 2 – 9 – 16 augustus

Open Roermondse Kampioenschappen (organisatie RTC N.I.P.)  19 t/m 25 augustus

 

Aanvoerdersavond                                                   27 augustus

Jeugdkamp                                                              31 augustus – 1 september

Ledenwerfactiviteit Vriendjes en vriendinnetjes dag    6 september

Waldniel/Oktoberfest                                                7 september

 Worldtour najaar Rood-Oranje (9 uur – 12 uur)           8 – 15 – 22 – 29 september – 6 oktober

 Najaarscompetitie (inclusief inhaaldagen)               10 september t/m 17 november

Najaarscompetitie Groen(inclusief inhaaldagen)      15 september t/m 17 november 

Halloween jeugd                                                       26 oktober 

Ledenwerfactiviteit                                                   30 oktober

Huldiging kampioenen                                              9 november

Slotactiviteit RTC N.I.P.                                            9 november

 

***** Alle genoemde datums zijn onder voorbehoud. Wijzigen zijn voorbehouden aan RTC N.I.P. *****

 

Activiteiten waarvan de datum nog nader te bepalen is:

Sinterklaas - Winteractiviteit SCS senioren - Winteractiviteit SCS jeugd