Trainingsgroepen

Jean:

 

Maandag 16.30-17.30 uur:

1) Sjoerd Kessels

2) Milan Peeters

3) Eliza Nabarro Cifteci

4) Indi Mahadew       

5) Selina Pellaers        

6) Jikke Seelie

7) Tessel Pfeiffer

8) Raf van Horen

9) Kjell Readhead      

 

Maandag 17.30-18.30 uur:

1) Sarah Ray

2) Sophie Ray

3) Noa Langley                     

4)

 

Maandag 18.30-19.30 uur:

1) Julie van Dielen

2) Carmen van Gennep          

3) Mare van Horen    

4) Roos Schellen        

5) Veerle Schreurs     

6) Charlotte Kicken    

7) Sterre Kessels         

8) Sam Tinnemans     

 

Dinsdag 17.30-18.30 uur:

1) Tom Feijen

2) Luke Evers

3) Ise Loman             

4) Julie Vrencken       

 

Woensdag 15.00-16.00 uur:

1) Casper Ray            

2) Celeste Maes                      

3) Pim Stox    

4) Bruin Verhaegh     

5) Amber Beurskens  

6) Andries Ubags

7) Lieve Keser

8) Zoë Kessels

9) Aimy Spee

 

Woensdag 16.00-17.00 uur:

1) Amber Avdic

2) Lode Nelissen

3) Evy Kivit van Haaften

4) Noa Langley                     

 

 Woensdag 17.00-18.30 uur:

1) Jelle Klingen

2) Rob Severins

3) Louisa Versin

4) Emmily Sieben

 

Vrijdag 17.00-18.00 uur:

1) Ellemijn Vaessen

2) Fleur Hertel           

3) Bibi Frencken        

4) Simone Vocking    

5) Pleun Steenman     

6) Ludivine Lima       

7) Sofia Versin

8)

           

Zaterdag 08.30-09.30 uur:

1) Amber Avdic

2) Sophie Hanssen     

3) Ise Theunissen       

4) Hana Pasagic         

5) Isabelle Kersten

 

 

Yannick:

 

Maandag 16.30-17.30 uur:

1) Dominique Linssen

2) Yanick Linssen

3) Jayden Walschot

4) Faas Thewessen     

5) Job Mevissen

6) Johan Ubags                      

7) Teun Ramaekers

8) Jasparina van Eldik

           

Maandag 17.30-18.30 uur:

1) Emmelijn van Eldik

2) Rosalyn van Eldik

3) Yelisabeth van Eldik

4) Lorena Stoks                     

5) Anouk Peters                     

6) Noëlle Tonnaer      

7) Mareine Smulders  

8) Afke Bouwels                    

 

Donderdag 17.00-18.00 uur:

1) Valentina Lima      

2) Nils Bouma            

3) Casper Vocking     

4) Liz Engelen           

5) Lisa Heeren           

6) Steef Heuvelmans

7) Daniel Naedenoen 

8) Freek Guffens        

 

Donderdag 18.00-19.00 uur:

1) Joost Maas             

2) Anna van Nieuwenborg 

3) Joep Steinen                      

4)

 

 Janou:

 

Woensdag 14.30-15.30 uur:

1) Koen Steenman     

2) Owen Langley       

3) Rodrigo Sonneborn           

4) Jesse Vrencken      

 

Woensdag 16.30-18.00 uur:

1) Lonneke Bink                   

2) Mare Beurskens     

3) Julie Hertel            

4) Floor Kuster                      

5) Nonna Hamans      

6) Jada Sykes

7) Milou Klingen

8)

 

Woensdag 18.00-19.30 uur:

1) Ariana Kazem        

2) Naomi Vullers       

3) Juul van de Borst   

4) Laurie Cremers      

5) Imke Kuster                      

6) Minka Simons                   

7) Lara Steegh           

8) Debbie Heber                    

 

Vrijdag 16.30-17.30 uur:

1) Sarah Ray

2) Sophie Ray

3) Evy Kivit van Haaften

4) Larissa Stoks                     

 

Vrijdag 17.30-18.30 uur:

1) Tom Feijen

2) Luke Evers

3) Isa Kivit van Haaften

4) Schuyler Langley  

5) Julie Hertel

6) Milou Klingen

7)

8)

 

Vrijdag 18.30-19.30 uur:

1) Jelle Gerardts                     

2) Jens Duyfjes                      

3) Luke Steegh                      

4) Roy Goossens                    

5) Jules Breuer           

6) Stan Stroeken        

7) Ties van de Vin     

8) Jasper Lormans